RIDEX Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe ANL Braking Oś tylna

RIDEX Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe Strona zabudowy: Oś tylna Oryginalny producent

Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe

Numer towaru: 402B0008

Czy pasuje do Twojego samochodu?

  • Gwarancja: 2 lata

  • Wycofanie: 14 dni

-26%
(59,00 PLN) 44,20 PLN
Zaoszczędź: 26%
w tym 23% VAT, Przesyłka
- +
Zestaw zawiera 4 Klocki hamulcowe

Na stanie

Zestaw zawiera 4 Klocki hamulcowe
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
  • Numer artykułu producenta: 402B0008
  • Producent: RIDEX
  • Numer EAN: 4059191313099
  • Strona zabudowy: Oś tylna
  • Wysokożć [mm]: 52
  • Szerokożć [mm]: 123,1
  • Grubosć [mm]: 16,6
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z podkładką wytłumiającą
  • System hamulcowy: ATE
  • RIDEX: Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe
  • Numer produktu: 402B0008
  • Producent cena: 59,00 PLN
Szybko przesyłka RIDEX Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe Oś tylna (Dla nr artykułu 402B0008)
Numery porównujące z regulowanymi numerami OE (tylko w celach porównujących)
CADILLAC — OE 25814674
CITROËN — OE 425405
FORD — OE 1233679
FORD — OE 1324300
FORD — OE 1360254
FORD — OE 1360304
FORD — OE 1360306
FORD — OE 1459016
FORD — OE 1566096
FORD — OE 1683374
FORD — OE 1753860
FORD — OE 1763677
FORD — OE 1765765
FORD — OE 1805813
FORD — OE 1809259
FORD — OE 1809458
FORD — OE 1820122
FORD — OE 2039739
FORD — OE 2T142M008AA
FORD — OE 2T1J2M008AA
FORD — OE 3M512M008AA
FORD — OE 3M512M008AB
FORD — OE 3M512M008AC
FORD — OE 3M5J2M008A1A
FORD — OE 4387371
FORD — OE 4387374
FORD — OE 5134101
FORD — OE AV612M008AA
FORD — OE AV612M008AB
FORD — OE AV612M008BA
FORD — OE BV612M007BA
FORD — OE BV612M007CB
FORD — OE CV6Z2200A
FORD — OE ME2T1J2M008AA
FORD — OE ME3M5J2M008AA
FORD — OE ME3M5J2MM008AA
FORD — OE MEAV6J2M008AA
FORD — OE MEAV6J2M008BA
FORD — OE MEAV6J2M008CA
JAGUAR — OE C2C27271
JAGUAR — OE C2D23143
JAGUAR — OE C2P17595
MAZDA — OE BPYK2648Z
MAZDA — OE BPYK2648ZA
MAZDA — OE BPYK2648ZA9C
MAZDA — OE BPYK2648ZB
MAZDA — OE C2Y32648Z
MAZDA — OE C2Y32648ZA
MAZDA — OE C2Y32648ZA9A
MAZDA — OE C2Y32648ZB
Oceny klienta
Oponie klientów
5 /5.00
Najczęstsze połączenia z "Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe 402B0008", które robią nasi klienci
  • Płyn hamulcowy
    Płyn hamulcowy TRW numer towaru: PFB325, 9,08 PLN, Oszczędzasz: 31% doświadczenie
    TRW | PFB325
    9,08 PLN -31% SCPT: 13,00 PLN (36,32 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 31%
  • Zacisk hamulca
    Zacisk hamulca HERTH+BUSS JAKOPARTS numer towaru: J3220505, 94,52 PLN, Oszczędzasz: 25% Rutynowa obsługa & fachowa wiedza
    HERTH+BUSS JAKOPARTS |...
    94,52 PLN -25% SCPT: 126,00 PLN Zaoszczędź: 25%
  • Tarcza hamulcowa
    Tarcza hamulcowa JURID numer towaru: 561096J, 150,40 PLN, Oszczędzasz: 26% Zamiana
    JURID | 561096J
    150,40 PLN -26% SCPT: 201,00 PLN Zaoszczędź: 26%
  • Przewód hamulcowy elas...
    Przewód hamulcowy elastyczny A.B.S. numer towaru: SL 3586, 9,41 PLN, Oszczędzasz: 28% Cena producenta
    A.B.S. | SL 3586
    9,41 PLN -28% SCPT: 13,00 PLN Zaoszczędź: 28%
  • Cięgno, hamulec postoj...
    Cięgno, hamulec postojowy A.B.S. numer towaru: K10024, 10,10 PLN, Oszczędzasz: 28% naprawa
    A.B.S. | K10024
    10,10 PLN -28% SCPT: 14,00 PLN Zaoszczędź: 28%
  • Styk ostrzegwaczy, zuż...
    Styk ostrzegwaczy, zużycie okładzin hamulcowych STARK numer towaru: SKWW-0190002, 3,44 PLN, Oszczędzasz: 32%
    STARK | SKWW-0190002
    3,44 PLN -32% SCPT: 5,00 PLN Zaoszczędź: 32%
  • Zestaw akcesoriów, klo...
    Zestaw akcesoriów, klocki hamulcowe A.B.S. numer towaru: 1199Q, 5,65 PLN, Oszczędzasz: 30%
    A.B.S. | 1199Q
    5,65 PLN -30% SCPT: 8,00 PLN Zaoszczędź: 30%
  • Zestaw szczęk hamulcow...
    Zestaw szczęk hamulcowych, hamulec postojowy A.B.S. numer towaru: 9279, 31,93 PLN, Oszczędzasz: 26%
    A.B.S. | 9279
    31,93 PLN -26% SCPT: 43,00 PLN Zaoszczędź: 26%
  • Odświeżacz powietrza
    Odświeżacz powietrza VEMO numer towaru: V60-17-0020, 6,83 PLN, Oszczędzasz: 32%
    VEMO | V60-17-0020
    6,83 PLN -32% SCPT: 10,00 PLN Zaoszczędź: 32%
  • Styk ostrzegwaczy, zuż...
    Styk ostrzegwaczy, zużycie okładzin hamulcowych RIDEX numer towaru: 407W0016, 4,23 PLN, Oszczędzasz: 30%
    RIDEX | 407W0016
    4,23 PLN -30% SCPT: 6,00 PLN Zaoszczędź: 30%
  • Styk ostrzegwaczy, zuż...
    Styk ostrzegwaczy, zużycie okładzin hamulcowych FEBI BILSTEIN numer towaru: 01498, 4,64 PLN, Oszczędzasz: 34%
    FEBI BILSTEIN | 01498
    4,64 PLN -34% SCPT: 7,00 PLN Zaoszczędź: 34%
Polecamy Tobie także dane produkty:
RIDEX Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe Oś tylna ANL Braking 402B0008 nadaje się do Twojego samochodu w atrakcyjnej cenie