0

0.00 PLN

#

Płatność

Karta kredytowa:
Wybierz na stronie internetowej dotyczącej metod płatności ""Kartę kredytową"", a następnie kliknij w przycisk ""kup"". Przeniesie to Ciebie na bezpieczną stronę w celu wyboru rodzaju Twojej karty kredytowej oraz podania Twoich danych osobowych. Następnie poprzez kliknięcie myszką potwierdzasz płatność.
Twoje konto zostanie obciążone kwotą zapłaty po dostawie zamówionych produktów.

Poprzez szybki przelew internetowy:
Przy pomocy bezpośrednich sposobów przelewów przez sieć przelewów bankowy AG masz możliwość zapłaty bezpośrednio ze swojego internetowego konta bankowego. Otrzymujemy potwierdzenie zapłaty w czasie rzeczywistym i jesteśmy w stanie natychmiast wysłać produkty. Produkty będące na stanie w magazynie będą do Ciebie szybciej dostarczone.

Przez PayPal:
Jeśli posiadasz prywatne konto na PayPal będziesz przekierowany na stronę internetową PayPal bezpośrednio po potwierdzeniu zamówienia. Płacisz zaraz po zalogowaniu się na swoje konto bankowe, bez jakichkolwiek dalszych opłat. W momencie, gdy otrzymamy od Ciebie Twoją zapłatę, wysyłamy zamówiony przez Ciebie produkt.

Przez Trustly:
Płatności bezpośrednie (Trustly Internet banking e-payments), tylko w Polsce: przy zakupie możesz wybrać opcję płatności Trustly, wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło do bankowości internetowej i potwierdzić zapłatę. Możesz również użyć Mobile BankID: Możesz autoryzować zarówno przez Phone BankID, jak i inne narzędzie uwierzytelniające.
Zamówienie zostanie przetworzone niezwłocznie po otrzymaniu płatności na nasze konto. Zazwyczaj transfer trwa 3 dni robocze.

TOP specjalnie wybranych