MAHLE ORIGINAL Filtr oleju Wkład filtra

Filtr oleju MAHLE ORIGINAL 72010064 Oryginalny producent

Filtr oleju

Numer towaru: OX 47D

Czy pasuje do Twojego samochodu?

  • Gwarancja: 2 lata

  • Wycofanie: 14 dni

-15%
(39,01 PLN*) 33,16 PLN
Zaoszczędź: 15%
w tym 23% VAT, nie zawiera kosztów dostawy
- +

Na stanie

Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
  • Numer artykułu producenta: OX 47D
  • Producent: MAHLE ORIGINAL
  • Numer EAN: 4009026032411
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Wysokość [mm]: 117
  • Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: 26,0
  • Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 26, 26,0
  • Wysokość 1 [mm]: 117
  • Średnica [mm]: 69,0, 70,0
  • Masa [g]: 0,34
  • Wysokość [cal]: 4,72
  • Średnica wewnętrzna 3 [mm]: 26,0
  • Szerokość [cal]: 2,95
  • Długość [cal]: 2,95
  • Stan:  całkiem nowe
  • MAHLE ORIGINAL: Filtr oleju
  • Numer produktu: OX 47D
Szybko przesyłka MAHLE ORIGINAL Filtr oleju Wkład filtra (Dla nr artykułu OX 47D)
Numery porównujące z regulowanymi numerami OE (tylko w celach porównujących)
AGCO — 2730287
CASE IH — E063344
DEUTZ — 0141150811
DEUTZ — 3357457
DEUTZ | MWM — 605412970004
FENDT — F231201310110
FENDT — F321215310110
FORD — 5000674
FORD — 5000677
FORD — 5011885
FORD — A700X6744BA
FORD — A730X6731AA
FORD — A730X6731DA
FORD — A83OX6731ABA
FORD — EFL64
GENERAL MOTORS | GMC — 5577968
GENERAL MOTORS | GMC — 6438565
GMC — 7984261
GUELDNER — 0009839005
KOMATSU — EFOL7
MAHLE — 72010064
MAXION — 0256544M1
MAXION — 2730287M1
MAXION — 2730827M91
MERCEDES-BENZ — 0001800009
MERCEDES-BENZ — 0001844225
MERCEDES-BENZ — 0001844302
MERCEDES-BENZ — 0001844325
MERCEDES-BENZ — 0001848101
MERCEDES-BENZ — 0001848301
MERCEDES-BENZ — 1800009
MERCEDES-BENZ — A0001800009
MERCEDES-BENZ — A0001844225
MERCEDES-BENZ — A0001844302
MERCEDES-BENZ — A0001844325
MERCEDES-BENZ — A0001848101
MERCEDES-BENZ — A0001848301
MERCEDES-BENZ — A1800009
MWM — 46A2
MWM — 905412970004
RENAULT — 27701002178
RENAULT — 7701002178
VALMET | VALTRA — 215430
Oceny klienta
Oponie klientów
5 /5.00
Najczęstsze połączenia z "Filtr oleju OX 47D", które robią nasi klienci
  • Filtr oleju
    Filtr oleju PURFLUX numer towaru: LS743, 26,86 PLN, Oszczędzasz: 15% doświadczenie
    PURFLUX | LS743
    26,86 PLN -15% 31,60 PLN* Stan:  całkiem nowe Zaoszczędź: 15%
  • Filtr oleju
    Filtr oleju MANN-FILTER numer towaru: W 811/80, 25,55 PLN, Oszczędzasz: 15% Rutynowa obsługa & fachowa wiedza
    MANN-FILTER | W 811/80
    25,55 PLN -15% 30,06 PLN* Stan:  całkiem nowe Zaoszczędź: 15%
  • Filtr oleju
    Filtr oleju MANN-FILTER numer towaru: HU 722 x, 60,53 PLN, Oszczędzasz: 15% Zamiana
    MANN-FILTER | HU 722 x
    60,53 PLN -15% 71,21 PLN* Stan:  całkiem nowe Zaoszczędź: 15%
  • Filtr oleju
    Filtr oleju MANN-FILTER numer towaru: W 712/73, 39,17 PLN, Oszczędzasz: 15% Cena producenta
    MANN-FILTER | W 712/73
    39,17 PLN -15% 46,08 PLN* Stan:  całkiem nowe Zaoszczędź: 15%
  • Filtr oleju
    Filtr oleju MANN-FILTER numer towaru: HU 6011 z, 48,47 PLN, Oszczędzasz: 15% naprawa
    MANN-FILTER | HU 6011 z
    48,47 PLN -15% 57,02 PLN* Stan:  całkiem nowe Zaoszczędź: 15%
  • Filtr oleju
    Filtr oleju MANN-FILTER numer towaru: HU 726/2 x, 29,57 PLN, Oszczędzasz: 15%
    MANN-FILTER | HU 726/2 x
    29,57 PLN -15% 34,79 PLN* Stan:  całkiem nowe Zaoszczędź: 15%
  • Filtr oleju
    Filtr oleju MAHLE ORIGINAL numer towaru: OC 986, 33,29 PLN, Oszczędzasz: 15%
    MAHLE ORIGINAL | OC 986
    33,29 PLN -15% 39,16 PLN* Stan:  całkiem nowe Zaoszczędź: 15%
  • Filtr oleju
    Filtr oleju MANN-FILTER numer towaru: W 940/66, 52,27 PLN, Oszczędzasz: 15%
    MANN-FILTER | W 940/66
    52,27 PLN -15% 61,49 PLN* Stan:  całkiem nowe Zaoszczędź: 15%
  • Filtr oleju
    Filtr oleju MANN-FILTER numer towaru: W 712/95, 40,92 PLN, Oszczędzasz: 15%
    MANN-FILTER | W 712/95
    40,92 PLN -15% 48,14 PLN* Stan:  całkiem nowe Zaoszczędź: 15%
  • Filtr oleju
    Filtr oleju BLUE PRINT numer towaru: ADG02110, 20,87 PLN, Oszczędzasz: 15%
    BLUE PRINT | ADG02110
    20,87 PLN -15% 24,55 PLN* Stan:  całkiem nowe Zaoszczędź: 15%
  • Filtr oleju
    Filtr oleju PURFLUX numer towaru: LS350, 26,86 PLN, Oszczędzasz: 15%
    PURFLUX | LS350
    26,86 PLN -15% 31,60 PLN* Stan:  całkiem nowe Zaoszczędź: 15%
  • Filtr oleju
    Filtr oleju MANN-FILTER numer towaru: HU 818 x, 56,13 PLN, Oszczędzasz: 15% w niskiej wartości
    MANN-FILTER | HU 818 x
    56,13 PLN -15% 66,04 PLN* Stan:  całkiem nowe Zaoszczędź: 15%
Polecamy Tobie także dane produkty:
MAHLE ORIGINAL Filtr oleju Wkład filtra OX 47D nadaje się do Twojego samochodu w atrakcyjnej cenie