MAHLE ORIGINAL Filtr oleju Filtr przykręcany

MAHLE ORIGINAL Filtr oleju Rodzaj filtra: Filtr przykręcany Oryginalny producent

Filtr oleju

Numer towaru: OC 976

Czy pasuje do Twojego samochodu?

  • Gwarancja: 2 lata

  • Wycofanie: 14 dni

-28%
(32,00 PLN) 23,31 PLN
Zaoszczędź: 28%
w tym 23% VAT, Przesyłka
- +

Na stanie

Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
  • Numer artykułu producenta: OC 976
  • Producent: MAHLE ORIGINAL
  • Numer EAN: 4009026729557
  • Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
  • Wysokożć [mm]: 89,0
  • Srednica pierscienia uszczelniającego [mm]: 72,0
  • Srednica wewnętrzna 2 [mm]: 62,0
  • Gwintowana złączka: M20x1,5
  • Ciżnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar]: 1,2
  • Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego: OCS 7
  • żrednica obudowy [mm]: 76,0
  • Moment dokręcenia [Nm]: 20
  • MAHLE ORIGINAL: Filtr oleju
  • Numer produktu: OC 976
  • Producent cena: 32,00 PLN
Szybko przesyłka MAHLE ORIGINAL Filtr oleju Filtr przykręcany (Dla nr artykułu OC 976)
Numery porównujące z regulowanymi numerami OE (tylko w celach porównujących)
CHEVROLET | DAEWOO — OE 25184029
CHEVROLET | DAEWOO — OE 96389188
CHEVROLET | DAEWOO — OE 96818899
CITROËN | DS — OE 1109AL
CITROËN — OE 1109AP
CITROËN — OE 1109CA
CITROËN — OE 1109CN
CITROËN — OE 1109J8
CITROËN — OE 1109J9
CITROËN — OE 1109K2
CITROËN — OE 1109L1
CITROËN — OE 1109N3
CITROËN | DS — OE 1109R0
CITROËN | DS — OE 1109R1
CITROËN | DS — OE 1109T0
CITROËN | DS — OE 1109T1
CITROËN | DS — OE 1109X2
CITROËN — OE 1109X5
CITROËN — OE 1109X6
CITROËN — OE 95495621
CITROËN — OE 95495622
CITROËN — OE 95580482
CITROËN — OE 95580483
CITROËN — OE 95638747
CITROËN — OE 96002933
CITROËN — OE 9644885480
CITROËN — OE E149003
CITROËN — OE E149102
CITROËN — OE E149130
CITROËN | DS — OE E149134
DAF — OE 0192143
DAF — OE 1667695
DEUTZ — OE 1152175137
FIAT — OE 6001073242
FIAT — OE 71753741
FIAT — OE 71771371
FIAT — OE 71772207
FIAT — OE 7571543
FIAT — OE 9456000927
FIAT — OE 9456183480
Oceny klienta
Oponie klientów
5 /5.00
Najczęstsze połączenia z "Filtr oleju OC 976", które robią nasi klienci
  • Pierścień uszczelniają...
    Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju CORTECO numer towaru: 041118S, 18,86 PLN, Oszczędzasz: 28% doświadczenie
    CORTECO | 041118S
    18,86 PLN -28% SCPT: 26,00 PLN Zaoszczędź: 28%
  • Klucz do filtra oleju
    Klucz do filtra oleju MAHLE ORIGINAL numer towaru: OCS 7, 27,61 PLN, Oszczędzasz: 26% Rutynowa obsługa & fachowa wiedza
    MAHLE ORIGINAL | OCS 7
    27,61 PLN -26% SCPT: 37,00 PLN Zaoszczędź: 26%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy VAICO numer towaru: V60-0247, 26,15 PLN, Oszczędzasz: 26% Zamiana
    VAICO | V60-0247
    26,15 PLN -26% SCPT: 35,00 PLN (26,15 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Odstojnik
    Odstojnik YATO numer towaru: YT-0699, 18,62 PLN, Oszczędzasz: 26% Cena producenta
    YATO | YT-0699
    18,62 PLN -26% SCPT: 25,00 PLN Zaoszczędź: 26%
  • Filtr powietrza
    Filtr powietrza MAHLE ORIGINAL numer towaru: LX 152, 6,80 PLN, Oszczędzasz: 32% naprawa
    MAHLE ORIGINAL | LX 152
    6,80 PLN -32% SCPT: 10,00 PLN Zaoszczędź: 32%
  • Filtr, wentylacja prze...
    Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej CORTECO numer towaru: 49356178, 13,20 PLN, Oszczędzasz: 27%
    CORTECO | 49356178
    13,20 PLN -27% SCPT: 18,00 PLN Zaoszczędź: 27%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy K2 numer towaru: O14D0001, 20,54 PLN, Oszczędzasz: 27%
    K2 | O14D0001
    20,54 PLN -27% SCPT: 28,00 PLN (20,54 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 27%
  • Ochrona przed zamarzan...
    Ochrona przed zamarzaniem, czyszczenie okna VAICO numer towaru: V60-0123, 17,19 PLN, Oszczędzasz: 26%
    VAICO | V60-0123
    17,19 PLN -26% SCPT: 23,00 PLN (17,19 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Pierścień uszczelniają...
    Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju AJUSA numer towaru: 22007100, 0,87 PLN, Oszczędzasz: 57%
    AJUSA | 22007100
    0,87 PLN -57% SCPT: 2,00 PLN Zaoszczędź: 57%
  • Pierścień uszczelniają...
    Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju TOPRAN numer towaru: 400 307, 1,10 PLN, Oszczędzasz: 45%
    TOPRAN | 400 307
    1,10 PLN -45% SCPT: 2,00 PLN Zaoszczędź: 45%
  • Pierścień uszczelniają...
    Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju JP GROUP numer towaru: 8113850100, 1,18 PLN, Oszczędzasz: 41%
    JP GROUP | 8113850100
    1,18 PLN -41% SCPT: 2,00 PLN Zaoszczędź: 41%
Polecamy Tobie także dane produkty:
MAHLE ORIGINAL Filtr oleju Filtr przykręcany OC 976 nadaje się do Twojego samochodu w atrakcyjnej cenie