MAHLE ORIGINAL Filtr oleju Filtr przykręcany

MAHLE ORIGINAL Filtr oleju Rodzaj filtra: Filtr przykręcany Oryginalny producent

Filtr oleju

Numer towaru: OC 467

Czy pasuje do Twojego samochodu?

  • Gwarancja: 2 lata

  • Wycofanie: 14 dni

-29%
(19,00 PLN) 13,67 PLN
Zaoszczędź: 29%
w tym 23% VAT, Przesyłka
- +

Na stanie

Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
  • Numer artykułu producenta: OC 467
  • Producent: MAHLE ORIGINAL
  • Numer EAN: 4009026501788
  • Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
  • Wysokożć [mm]: 55,0
  • Srednica pierscienia uszczelniającego [mm]: 72,0
  • Srednica wewnętrzna 2 [mm]: 62,0
  • Gwintowana złączka: M20x1,5
  • Ciżnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar]: 1,6
  • Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego: OCS 7
  • żrednica obudowy [mm]: 76,0
  • Moment dokręcenia [Nm]: 20
  • MAHLE ORIGINAL: Filtr oleju
  • Numer produktu: OC 467
  • Producent cena: 19,00 PLN
Szybko przesyłka MAHLE ORIGINAL Filtr oleju Filtr przykręcany (Dla nr artykułu OC 467)
Numery porównujące z regulowanymi numerami OE (tylko w celach porównujących)
CHRYSLER — OE J0871919
FIAT — OE 6001073259
FIAT — OE 71771362
FIAT — OE 73500506
FORD — OE 5013388
FORD — OE 5013389
FORD — OE 5016714
FORD — OE 5016715
FORD — OE 5016785
FORD — OE 5016956
FORD — OE 5017317
FORD — OE 5027151
GMC — OE 09110718
GMC — OE 9110718
GMC | OPEL — OE 9111019
GMC — OE 93156540
GMC — OE 93156562
LADA | RENAULT — OE 7700274177
LOMBARDINI — OE 107217510700
LOMBARDINI — OE 107217511706
LOMBARDINI — OE 1072175184
MITSUBISHI — OE M851139
MITSUBISHI — OE M852065
MITSUBISHI — OE M883804
NISSAN — OE 15208000AB
NISSAN — OE 1520800Q0F
NISSAN — OE 1520800Q0H
NISSAN — OE 1520800Q0J
NISSAN — OE 1520800QAB
NISSAN — OE 1520800QAC
NISSAN — OE 15208BN700
OPEL — OE 4402718
OPEL — OE 4403019
OPEL — OE 4449274
OPEL — OE 93198598
PIAGGIO — OE 112397L
PIAGGIO — OE 850284
RENAULT — OE 6001002028
RENAULT — OE 6001543357
RENAULT — OE 6001545344
RENAULT — OE 7700033408
RENAULT — OE 7700107905
RENAULT — OE 7700110796
RENAULT — OE 7700272523
RENAULT — OE 7700272902
RENAULT — OE 7700272903
RENAULT — OE 7700272982
RENAULT — OE 7700727401
Oceny klienta
Oponie klientów
5 /5.00
Najczęstsze połączenia z "Filtr oleju OC 467", które robią nasi klienci
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy VAICO numer towaru: V60-0247, 26,14 PLN, Oszczędzasz: 26% doświadczenie
    VAICO | V60-0247
    26,14 PLN -26% SCPT: 35,00 PLN (26,14 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Filtr powietrza
    Filtr powietrza MAHLE ORIGINAL numer towaru: LX 152, 6,79 PLN, Oszczędzasz: 33% Rutynowa obsługa & fachowa wiedza
    MAHLE ORIGINAL | LX 152
    6,79 PLN -33% SCPT: 10,00 PLN Zaoszczędź: 33%
  • Pierścień uszczelniają...
    Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju CORTECO numer towaru: 041118S, 18,85 PLN, Oszczędzasz: 28% Zamiana
    CORTECO | 041118S
    18,85 PLN -28% SCPT: 26,00 PLN Zaoszczędź: 28%
  • Filtr, wentylacja prze...
    Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej CORTECO numer towaru: 49356178, 13,19 PLN, Oszczędzasz: 27% Cena producenta
    CORTECO | 49356178
    13,19 PLN -27% SCPT: 18,00 PLN Zaoszczędź: 27%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy K2 numer towaru: O14D0001, 20,53 PLN, Oszczędzasz: 27% naprawa
    K2 | O14D0001
    20,53 PLN -27% SCPT: 28,00 PLN (20,53 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 27%
  • Ochrona przed zamarzan...
    Ochrona przed zamarzaniem, czyszczenie okna VAICO numer towaru: V60-0123, 17,18 PLN, Oszczędzasz: 26%
    VAICO | V60-0123
    17,18 PLN -26% SCPT: 23,00 PLN (17,18 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Klucz do filtra oleju
    Klucz do filtra oleju ENERGY numer towaru: NE00310, 24,82 PLN, Oszczędzasz: 27%
    ENERGY | NE00310
    24,82 PLN -27% SCPT: 34,00 PLN Zaoszczędź: 27%
  • Odstojnik
    Odstojnik YATO numer towaru: YT-0699, 18,61 PLN, Oszczędzasz: 26%
    YATO | YT-0699
    18,61 PLN -26% SCPT: 25,00 PLN Zaoszczędź: 26%
  • Pierścień uszczelniają...
    Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju ELRING numer towaru: 114.600, 0,87 PLN, Oszczędzasz: 57%
    ELRING | 114.600
    0,87 PLN -57% SCPT: 2,00 PLN Zaoszczędź: 57%
  • Pierścień uszczelniają...
    Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju AJUSA numer towaru: 22005800, 0,87 PLN, Oszczędzasz: 57%
    AJUSA | 22005800
    0,87 PLN -57% SCPT: 2,00 PLN Zaoszczędź: 57%
  • Pierścień uszczelniają...
    Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju ELRING numer towaru: 128.503, 0,87 PLN, Oszczędzasz: 57%
    ELRING | 128.503
    0,87 PLN -57% SCPT: 2,00 PLN Zaoszczędź: 57%
Polecamy Tobie także dane produkty:
MAHLE ORIGINAL Filtr oleju Filtr przykręcany OC 467 nadaje się do Twojego samochodu w atrakcyjnej cenie