ELRING Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju miedz, srednica wewnętrzna: 14mm

ELRING Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju Materiał: miedz Oryginalny producent

Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju

Numer towaru: 115.100

Czy pasuje do Twojego samochodu?

  • Gwarancja: 2 lata

  • Wycofanie: 14 dni

-61%
(2,00 PLN) 0,78 PLN
Zaoszczędź: 61%
w tym 23% VAT, Przesyłka
- +

Na stanie

Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
  • Numer artykułu producenta: 115.100
  • Producent: ELRING
  • Numer EAN: 4041248445976
  • Materiał: miedz
  • żrednica wewnętrzna [mm]: 14
  • średnica zewnętrzna [mm]: 20
  • Grubosć [mm]: 1,5
  • Kształt: kształt A
  • alternatywny zestaw naprawczy: 017.736, 505.550, 505.540
  • DIN / ISO: 7603
  • ELRING: Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju
  • Numer produktu: 115.100
  • Producent cena: 2,00 PLN
Szybko przesyłka ELRING Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju miedz, srednica wewnętrzna: 14mm (Dla nr artykułu 115.100)
Numery porównujące z regulowanymi numerami OE (tylko w celach porównujących)
ALFA ROMEO — OE 234032235
AUDI | SEAT | SKODA | VW — OE N0138492
AUDI | SEAT | SKODA | VW — OE N138492
CHRYSLER | DODGE | JEEP — OE 05073946AA
DAEWOO | OPEL — OE 94525114
DAF — OE 0244680
DEUTZ | KHD | MAGIRUS-DEUTZ | MWM — OE 01118693
DEUTZ | KHD | MAGIRUS-DEUTZ — OE 01301223
FIAT — OE 10280060
FORD — OE 0209725
FORD — OE 1005306
FORD — OE 95VW6734AA
HANOMAG — OE 0996731012
HANOMAG HENSCHEL — OE N007603014106
IVECO — OE 16508160
MAN — OE 06561900706
MASSEY FERGUSON — OE 1440012X1
MAZDA — OE 995641400
MERCEDES-BENZ — OE 007603014106
MITSUBISHI — OE MN960041
MWM — OE 604920101420
NISSAN — OE 11026HG00B
OPEL — OE 11023582
OPEL — OE 2091046
OPEL — OE 4803630
RENAULT TRUCKS — OE 0003008058
RENAULT TRUCKS — OE 0870073700
RENAULT TRUCKS — OE 5000254857
RENAULT TRUCKS — OE 7703062043
SAAB — OE 7522709
SAAB — OE 8728051
SCANIA — OE 192633
SCANIA — OE 303098
STEYR — OE 90003098015
VOLVO — OE 9690116
Oceny klienta
Oponie klientów
5 /5.00
Polecamy Tobie także dane produkty:
ELRING Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju miedz, srednica wewnętrzna: 14mm 115.100 nadaje się do Twojego samochodu w atrakcyjnej cenie