DENSO świeca zapłonowa Twin Tip 1 elektroda masowa Twin Tip

DENSO świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 16 Oryginalny producent

świeca zapłonowa

Numer towaru: K20TT

Czy pasuje do Twojego samochodu?

  • Gwarancja: 2 lata

  • Wycofanie: 14 dni

-27%
(18,00 PLN) 13,30 PLN
Zaoszczędź: 27%
w tym 23% VAT, Przesyłka
- +

Na stanie

Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
  • Numer artykułu producenta: K20TT
  • Producent: DENSO
  • Numer EAN: 0042511046047
  • Rozmiar klucza: 16
  • żwieca zapłonowa: 1 elektroda masowa
  • Rozmiar gwintu 1: 19
  • Moment dokręcenia [Nm]: 22
  • Średnica [mm]: 14
  • Masa [g]: 43
  • DENSO: świeca zapłonowa
  • Numer produktu: K20TT
  • Producent cena: 18,00 PLN
Szybko przesyłka DENSO świeca zapłonowa 1 elektroda masowa, dla poj. z przełączanym wspomaganiem ukł. kier. (City-Modus) (Dla nr artykułu K20TT)
Numery porównujące z regulowanymi numerami OE (tylko w celach porównujących)
ALFA ROMEO — OE 46449690
ALFA ROMEO — OE 46480307
ALFA ROMEO — OE 46521529
ALFA ROMEO — OE 46550991
ALFA ROMEO — OE 60512848
ALFA ROMEO — OE 60571785
ALFA ROMEO — OE 60593139
BMW — OE 0030548
BMW — OE 0032136
BMW — OE 0037607
BMW — OE 0141871
BMW — OE 0148593
BMW — OE 12120030548
BMW — OE 12120032136
BMW — OE 12120037607
BMW — OE 12120141871
BMW — OE 12120148593
BMW — OE 12121344520
BMW — OE 12121435956
BMW — OE 12121705914
BMW — OE 12121715539
BMW — OE 12129059794
BMW — OE 12129061382
BMW — OE 12129061870
BMW — OE 12129063428
BMW — OE 12129064617
BMW — OE 12129064619
BMW — OE 12129064656
BMW — OE 12129065062
BMW — OE 12129065366
BMW — OE 12129071003
BMW — OE 1344520
BMW — OE 1435956
BMW — OE 1705914
BMW — OE 1715539
BMW — OE 9059794
BMW — OE 9061382
BMW — OE 9061870
BMW — OE 9063428
BMW — OE 9064617
BMW — OE 9064619
BMW — OE 9064656
BMW — OE 9065062
BMW — OE 9065366
BMW — OE 9071003
CADILLAC — OE 24425327
CHERY — OE A113707110CA
CHEVROLET — OE 96307729
CHEVROLET — OE 96417176
CHEVROLET — OE 96476119
Oceny klienta
Oponie klientów
5 /5.00
Najczęstsze połączenia z "świeca zapłonowa K20TT", które robią nasi klienci
  • Cewka zapłonowa
    Cewka zapłonowa STARK numer towaru: SKCO-0070091, 34,49 PLN, Oszczędzasz: 26% doświadczenie
    STARK | SKCO-0070091
    34,49 PLN -26% SCPT: 46,00 PLN Zaoszczędź: 26%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy K2 numer towaru: O14D0001, 20,55 PLN, Oszczędzasz: 27% Rutynowa obsługa & fachowa wiedza
    K2 | O14D0001
    20,55 PLN -27% SCPT: 28,00 PLN (20,55 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 27%
  • Ochrona przed zamarzan...
    Ochrona przed zamarzaniem, czyszczenie okna SONAX numer towaru: 03321000, 6,68 PLN, Oszczędzasz: 26% Zamiana
    SONAX | 03321000
    6,68 PLN -26% SCPT: 9,00 PLN (26,72 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Zestaw części, przeglą...
    Zestaw części, przegląd okresowy VAICO numer towaru: V10-3153, 75,12 PLN, Oszczędzasz: 42% Cena producenta
    VAICO | V10-3153
    75,12 PLN -42% SCPT: 129,24 PLN Zaoszczędź: 42%
  • Ochrona przed zamarzan...
    Ochrona przed zamarzaniem, czyszczenie okna VAICO numer towaru: V60-0123, 17,20 PLN, Oszczędzasz: 26% naprawa
    VAICO | V60-0123
    17,20 PLN -26% SCPT: 23,00 PLN (17,20 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy K2 numer towaru: O24D0001, 20,66 PLN, Oszczędzasz: 27%
    K2 | O24D0001
    20,66 PLN -27% SCPT: 28,00 PLN (20,66 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 27%
  • Ochrona przed zamarzan...
    Ochrona przed zamarzaniem, czyszczenie okna SHELL numer towaru: AS206, 21,82 PLN, Oszczędzasz: 28%
    SHELL | AS206
    21,82 PLN -28% SCPT: 30,00 PLN (10,91 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 28%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy ORLEN numer towaru: QFS411B10, 25,29 PLN, Oszczędzasz: 26%
    ORLEN | QFS411B10
    25,29 PLN -26% SCPT: 34,00 PLN (25,29 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy VATOIL numer towaru: 50158, 27,79 PLN, Oszczędzasz: 27%
    VATOIL | 50158
    27,79 PLN -27% SCPT: 38,00 PLN (27,79 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 27%
Polecamy Tobie także dane produkty:
DENSO świeca zapłonowa 1 elektroda masowa, dla poj. z przełączanym wspomaganiem ukł. kier. (City-Modus) Twin Tip K20TT nadaje się do Twojego samochodu w atrakcyjnej cenie