BREMBO Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe

BREMBO Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe Styk ostrzegawczy o zużyciu: przygotowany dla wskaznika zużycia Oryginalny producent

Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe

Numer towaru: P 06 024

Czy pasuje do Twojego samochodu?

  • Gwarancja: 2 lata

  • Wycofanie: 14 dni

119,93 PLN
w tym 23% VAT, Przesyłka
- +
Zestaw zawiera 4 Klocki hamulcowe

Na stanie

Zestaw zawiera 4 Klocki hamulcowe
Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
  • Numer artykułu producenta: P 06 024
  • Producent: BREMBO
  • Numer EAN: 8020584050248
  • Styk ostrzegawczy o zużyciu: przygotowany dla wskaznika zużycia
  • Wysokożć [mm]: 57.7
  • Szerokosć 2 [mm]: 150.3
  • Szerokosć 1 [mm]: 151.3
  • Grubosć [mm]: 17.8
  • Numer WVA: 23287, 23288
  • System hamulcowy: Teves
  • BREMBO: Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe
  • Numer produktu: P 06 024
  • Producent cena: 0,00 PLN
Szybko przesyłka BREMBO Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe Oś przednia (Dla nr artykułu P 06 024)
Numery porównujące z regulowanymi numerami OE (tylko w celach porównujących)
BMW — OE 34111160356
BMW — OE 34111160357
BMW — OE 34111160532
BMW — OE 34111161437
BMW — OE 34111161438
BMW — OE 34111161445
BMW — OE 34111161446
BMW — OE 34111163850
BMW — OE 34111164498
BMW — OE 34111164500
BMW — OE 34111165555
BMW — OE 34111165557
BMW — OE 34112157570
BMW — OE 34112157571
BMW — OE 34112157572
BMW — OE 34112157616
BMW — OE 34114398211
BMW — OE 34116752482
BMW — OE 34116752731
BMW — OE 34116756128
BMW — OE 34116761237
BMW — OE 34116761242
BMW — OE 34116761244
BMW — OE 3411761242
BMW — OE 34119068842
BMW — OE 34119070047
Oceny klienta
Oponie klientów
5 /5.00
Najczęstsze połączenia z "Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe P 06 024", które robią nasi klienci
  • Płyn hamulcowy
    Płyn hamulcowy TRW numer towaru: PFB325, 9,08 PLN, Oszczędzasz: 31% doświadczenie
    TRW | PFB325
    9,08 PLN -31% SCPT: 13,00 PLN (36,32 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 31%
  • Zacisk hamulca
    Zacisk hamulca HERTH+BUSS JAKOPARTS numer towaru: J3220505, 94,52 PLN, Oszczędzasz: 25% Rutynowa obsługa & fachowa wiedza
    HERTH+BUSS JAKOPARTS |...
    94,52 PLN -25% SCPT: 126,00 PLN Zaoszczędź: 25%
  • Tarcza hamulcowa
    Tarcza hamulcowa RIDEX numer towaru: 82B0997, 31,33 PLN, Oszczędzasz: 26% Zamiana
    RIDEX | 82B0997
    31,33 PLN -26% SCPT: 42,00 PLN Zaoszczędź: 26%
  • Przewód hamulcowy elas...
    Przewód hamulcowy elastyczny A.B.S. numer towaru: SL 3586, 9,41 PLN, Oszczędzasz: 28% Cena producenta
    A.B.S. | SL 3586
    9,41 PLN -28% SCPT: 13,00 PLN Zaoszczędź: 28%
  • Cięgno, hamulec postoj...
    Cięgno, hamulec postojowy A.B.S. numer towaru: K10024, 10,10 PLN, Oszczędzasz: 28% naprawa
    A.B.S. | K10024
    10,10 PLN -28% SCPT: 14,00 PLN Zaoszczędź: 28%
  • Styk ostrzegwaczy, zuż...
    Styk ostrzegwaczy, zużycie okładzin hamulcowych STARK numer towaru: SKWW-0190002, 3,44 PLN, Oszczędzasz: 32%
    STARK | SKWW-0190002
    3,44 PLN -32% SCPT: 5,00 PLN Zaoszczędź: 32%
  • Zestaw akcesoriów, klo...
    Zestaw akcesoriów, klocki hamulcowe A.B.S. numer towaru: 1199Q, 5,65 PLN, Oszczędzasz: 30%
    A.B.S. | 1199Q
    5,65 PLN -30% SCPT: 8,00 PLN Zaoszczędź: 30%
  • Zestaw szczęk hamulcow...
    Zestaw szczęk hamulcowych, hamulec postojowy A.B.S. numer towaru: 9279, 31,93 PLN, Oszczędzasz: 26%
    A.B.S. | 9279
    31,93 PLN -26% SCPT: 43,00 PLN Zaoszczędź: 26%
  • Odświeżacz powietrza
    Odświeżacz powietrza VEMO numer towaru: V60-17-0020, 6,83 PLN, Oszczędzasz: 32%
    VEMO | V60-17-0020
    6,83 PLN -32% SCPT: 10,00 PLN Zaoszczędź: 32%
  • Styk ostrzegwaczy, zuż...
    Styk ostrzegwaczy, zużycie okładzin hamulcowych RIDEX numer towaru: 407W0016, 4,23 PLN, Oszczędzasz: 30%
    RIDEX | 407W0016
    4,23 PLN -30% SCPT: 6,00 PLN Zaoszczędź: 30%
  • Styk ostrzegwaczy, zuż...
    Styk ostrzegwaczy, zużycie okładzin hamulcowych FEBI BILSTEIN numer towaru: 01498, 4,64 PLN, Oszczędzasz: 34%
    FEBI BILSTEIN | 01498
    4,64 PLN -34% SCPT: 7,00 PLN Zaoszczędź: 34%
Polecamy Tobie także dane produkty:
BREMBO Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe Oś przednia P 06 024 nadaje się do Twojego samochodu w atrakcyjnej cenie