BOSCH Filtr oleju Wkład filtra

BOSCH Filtr oleju Rodzaj filtra: Wkład filtra Oryginalny producent

Filtr oleju

Numer towaru: 1 457 429 238

Czy pasuje do Twojego samochodu?

  • Gwarancja: 2 lata

  • Wycofanie: 14 dni

-26%
(59,00 PLN) 43,95 PLN
Zaoszczędź: 26%
w tym 23% VAT, Przesyłka
- +

Na stanie

Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
  • Numer artykułu producenta: 1 457 429 238
  • Producent: BOSCH
  • Numer EAN: 3165143543887
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Wysokożć [mm]: 99
  • Wysokożć 1 [mm]: 82
  • Średnica [mm]: 71,88
  • żrednica 2 [mm]: 71880
  • BOSCH: Filtr oleju
  • Numer produktu: 1 457 429 238
  • Producent cena: 59,00 PLN
Szybko przesyłka BOSCH Filtr oleju Wkład filtra (Dla nr artykułu 1 457 429 238)
Numery porównujące z regulowanymi numerami OE (tylko w celach porównujących)
AMC — OE MO537
BMW | MINI — OE 11427805978
CITROËN | PEUGEOT — OE 1109AY
CITROËN — OE 1109T3
CITROËN — OE 1109Y2
CITROËN — OE 1109Z6
CITROËN/PEUGEOT — OE 9641837780
CITROËN/PEUGEOT — OE 9656432180
FIAT — OE 9467565780
FORD — OE 1147685
FORD — OE 1254385
FORD — OE 1359941
FORD — OE 1530536
FORD — OE 2S6Q6714AA
FORD — OE 2S6Q6714AB
MAZDA — OE Y40114302
MAZDA — OE Y401143029A
MAZDA — OE Y40114302A
MAZDA — OE Y60114302
MITSUBISHI — OE MN982521
PEUGEOT — OE 1109S5
PEUGEOT — OE 1109Y1
PEUGEOT — OE 1109Z5
SUZUKI — OE 1651073J00
SUZUKI — OE 1651073J00000
SUZUKI — OE 1651073J01
SUZUKI — OE 1651073J02
SUZUKI — OE 1651073J02000
TOYOTA — OE SU00100871
VOLVO — OE 30735878
VOLVO — OE 30750247
Oceny klienta
Oponie klientów
5 /5.00
Najczęstsze połączenia z "Filtr oleju 1 457 429 238", które robią nasi klienci
  • Filtr powietrza
    Filtr powietrza MAHLE ORIGINAL numer towaru: LX 152, 6,80 PLN, Oszczędzasz: 32% doświadczenie
    MAHLE ORIGINAL | LX 152
    6,80 PLN -32% SCPT: 10,00 PLN Zaoszczędź: 32%
  • Pierścień uszczelniają...
    Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju TOPRAN numer towaru: 110 600, 0,77 PLN, Oszczędzasz: 62% Rutynowa obsługa & fachowa wiedza
    TOPRAN | 110 600
    0,77 PLN -62% SCPT: 2,00 PLN Zaoszczędź: 62%
  • Filtr, wentylacja prze...
    Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej CORTECO numer towaru: 49356178, 13,33 PLN, Oszczędzasz: 26% Zamiana
    CORTECO | 49356178
    13,33 PLN -26% SCPT: 18,00 PLN Zaoszczędź: 26%
  • Ochrona przed zamarzan...
    Ochrona przed zamarzaniem, czyszczenie okna SONAX numer towaru: 03321000, 6,68 PLN, Oszczędzasz: 26% Cena producenta
    SONAX | 03321000
    6,68 PLN -26% SCPT: 9,00 PLN (26,72 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Klucz do filtra oleju
    Klucz do filtra oleju MAHLE ORIGINAL numer towaru: OCS 7, 27,63 PLN, Oszczędzasz: 26% naprawa
    MAHLE ORIGINAL | OCS 7
    27,63 PLN -26% SCPT: 37,00 PLN Zaoszczędź: 26%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy VAICO numer towaru: V60-0247, 26,16 PLN, Oszczędzasz: 26%
    VAICO | V60-0247
    26,16 PLN -26% SCPT: 35,00 PLN (26,16 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Odstojnik
    Odstojnik YATO numer towaru: YT-0699, 18,45 PLN, Oszczędzasz: 27%
    YATO | YT-0699
    18,45 PLN -27% SCPT: 25,00 PLN Zaoszczędź: 27%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy K2 numer towaru: O14D0001, 20,55 PLN, Oszczędzasz: 27%
    K2 | O14D0001
    20,55 PLN -27% SCPT: 28,00 PLN (20,55 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 27%
  • Pierścień uszczelniają...
    Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju CORTECO numer towaru: 041118S, 18,87 PLN, Oszczędzasz: 28%
    CORTECO | 041118S
    18,87 PLN -28% SCPT: 26,00 PLN Zaoszczędź: 28%
  • Pierścień uszczelniają...
    Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju AJUSA numer towaru: 22007100, 0,87 PLN, Oszczędzasz: 57%
    AJUSA | 22007100
    0,87 PLN -57% SCPT: 2,00 PLN Zaoszczędź: 57%
  • Pierścień uszczelniają...
    Pierścień uszczelniający, korek spustowy oleju REINZ numer towaru: 41-70089-00, 0,89 PLN, Oszczędzasz: 56%
    REINZ | 41-70089-00
    0,89 PLN -56% SCPT: 2,00 PLN Zaoszczędź: 56%
Polecamy Tobie także dane produkty:
BOSCH Filtr oleju Wkład filtra 1 457 429 238 nadaje się do Twojego samochodu w atrakcyjnej cenie