BOSCH świeca zapłonowa Super plus Gewindebolzen M4 Super plus

BOSCH świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 16 Oryginalny producent

świeca zapłonowa

Numer towaru: 0 242 235 668

Czy pasuje do Twojego samochodu?

  • Gwarancja: 2 lata

  • Wycofanie: 14 dni

-27%
(21,00 PLN) 15,34 PLN
Zaoszczędź: 27%
w tym 23% VAT, Przesyłka
- +

Na stanie

Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
  • Numer artykułu producenta: 0 242 235 668
  • Producent: BOSCH
  • Numer EAN: 3165143134382
  • Rozmiar klucza: 16
  • Gwint zewn. [mm]: 14
  • Długosć gwintu [mm]: 19
  • Położenie elektrod [mm]: 3
  • Skok gwintu [mm]: 1,25
  • Odstęp elektrod: 0,9
  • Technika połączeń: Gewindebolzen M4
  • Moment dokręcenia [Nm]: 28
  • Ilosć biegunów: 2
  • Kąt dokręcenia [stopień]: 90
  • BOSCH: świeca zapłonowa
  • Numer produktu: 0 242 235 668
  • Producent cena: 21,00 PLN
Szybko przesyłka BOSCH świeca zapłonowa Gewindebolzen M4 (Dla nr artykułu 0 242 235 668)
Numery porównujące z regulowanymi numerami OE (tylko w celach porównujących)
AUDI — OE 101000033AA
AUDI — OE 101000033AF
AUDI — OE 101000041AC
AUDI — OE 101000051AA
BAIC — OE BOC1093002056
BMW — OE 12121344520
BMW — OE 12121422087
BMW — OE 12121704399
BMW — OE 12121747061
BMW — OE 12121748002
BMW — OE 12124353679
BMW — OE 12129063428
BMW — OE 12129064619
CHERY — OE 05033220AA
CITROËN | PEUGEOT — OE 59622J
CITROËN | PEUGEOT — OE 59622K
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962R3
CITROËN | PEUGEOT — OE 96265754
CITROËN/PEUGEOT — OE 9614738680
DACIA | RENAULT — OE 7700115827
DACIA | RENAULT — OE 7700500168
DAIHATSU — OE 9004851133000
DAIHATSU — OE 9004851137
DAIHATSU — OE 9004851137000
DAIHATSU — OE 9004851155000
DAIHATSU — OE 9004851160000
DAIHATSU — OE 9091901202000
FIAT | LANCIA — OE 46463801
FIAT | LANCIA — OE 46472021
FIAT — OE 464720211
FIAT — OE 5894588
FIAT — OE 9626575480
GMC | HOLDEN — OE 96307729
LEXUS — OE 9091901198
OPEL — OE 1214003
OPEL — OE 32017067
OPEL — OE 90357729
OPEL — OE 90442650
PORSCHE — OE 99917019990
RENAULT — OE 7700109403
RENAULT — OE 7700500252
Oceny klienta
Oponie klientów
5 /5.00
Najczęstsze połączenia z "świeca zapłonowa 0 242 235 668", które robią nasi klienci
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy K2 numer towaru: O14D0001, 20,55 PLN, Oszczędzasz: 27% doświadczenie
    K2 | O14D0001
    20,55 PLN -27% SCPT: 28,00 PLN (20,55 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 27%
  • Ochrona przed zamarzan...
    Ochrona przed zamarzaniem, czyszczenie okna SONAX numer towaru: 03321000, 6,68 PLN, Oszczędzasz: 26% Rutynowa obsługa & fachowa wiedza
    SONAX | 03321000
    6,68 PLN -26% SCPT: 9,00 PLN (26,72 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Cewka zapłonowa
    Cewka zapłonowa STARK numer towaru: SKCO-0070091, 34,49 PLN, Oszczędzasz: 26% Zamiana
    STARK | SKCO-0070091
    34,49 PLN -26% SCPT: 46,00 PLN Zaoszczędź: 26%
  • Zestaw części, przeglą...
    Zestaw części, przegląd okresowy VAICO numer towaru: V10-3153, 75,12 PLN, Oszczędzasz: 42% Cena producenta
    VAICO | V10-3153
    75,12 PLN -42% SCPT: 129,24 PLN Zaoszczędź: 42%
  • Ochrona przed zamarzan...
    Ochrona przed zamarzaniem, czyszczenie okna VAICO numer towaru: V60-0123, 17,20 PLN, Oszczędzasz: 26% naprawa
    VAICO | V60-0123
    17,20 PLN -26% SCPT: 23,00 PLN (17,20 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy K2 numer towaru: O24D0001, 20,66 PLN, Oszczędzasz: 27%
    K2 | O24D0001
    20,66 PLN -27% SCPT: 28,00 PLN (20,66 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 27%
  • Ochrona przed zamarzan...
    Ochrona przed zamarzaniem, czyszczenie okna SHELL numer towaru: AS206, 21,82 PLN, Oszczędzasz: 28%
    SHELL | AS206
    21,82 PLN -28% SCPT: 30,00 PLN (10,91 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 28%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy ORLEN numer towaru: QFS411B10, 25,29 PLN, Oszczędzasz: 26%
    ORLEN | QFS411B10
    25,29 PLN -26% SCPT: 34,00 PLN (25,29 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy VATOIL numer towaru: 50158, 27,79 PLN, Oszczędzasz: 27%
    VATOIL | 50158
    27,79 PLN -27% SCPT: 38,00 PLN (27,79 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 27%
Polecamy Tobie także dane produkty:
BOSCH świeca zapłonowa Gewindebolzen M4 Super plus 0 242 235 668 nadaje się do Twojego samochodu w atrakcyjnej cenie