BOSCH świeca zapłonowa Super plus Super plus

BOSCH świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 16 Oryginalny producent

świeca zapłonowa

Numer towaru: 0 242 229 659

Czy pasuje do Twojego samochodu?

  • Gwarancja: 2 lata

  • Wycofanie: 14 dni

-26%
(14,00 PLN) 10,39 PLN
Zaoszczędź: 26%
w tym 23% VAT, Przesyłka
- +

Na stanie

Ten artykuł został dodany do Twojego koszyka
  • Numer artykułu producenta: 0 242 229 659
  • Producent: BOSCH
  • Numer EAN: 3165143134283
  • Rozmiar klucza: 16
  • Gwint zewn. [mm]: 14
  • Długosć gwintu [mm]: 19
  • Położenie elektrod [mm]: 3
  • Skok gwintu [mm]: 1,25
  • Odstęp elektrod: 0,8
  • Moment dokręcenia [Nm]: 28
  • Ilosć biegunów: 1
  • Kąt dokręcenia [stopień]: 90
  • BOSCH: świeca zapłonowa
  • Numer produktu: 0 242 229 659
  • Producent cena: 14,00 PLN
Szybko przesyłka BOSCH świeca zapłonowa dwie jednakowe żwiece zapłonowe na cylinder, Kontrolowanie odstępu między elektrodami, Rodzaj paliwa: CNG/LPG (Dla nr artykułu 0 242 229 659)
Numery porównujące z regulowanymi numerami OE (tylko w celach porównujących)
BAIC — OE BOC1093002024
BMW — OE 12121705914
CHANGHE — OE 0948200493
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962H8
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962J1
DAEWOO — OE 1621593003
FAW — OE 3707101W01A00
FIAT — OE 46417010
FIAT — OE 46480362
FIAT | LANCIA — OE 46531918
FIAT | LANCIA — OE 46551935
FIAT — OE 46799927
FIAT — OE 467999270
FIAT | LANCIA — OE 71719244
FIAT — OE 7571541
FIAT | LANCIA — OE 9GYSR
GAZ — OE DR17YCA
HAFEI — OE 3706950
HYUNDAI — OE 1881408051
HYUNDAI — OE 1882308101
MAZDA — OE F21018110
MAZDA — OE JF0318110
MERCEDES-BENZ — OE 0031596703
MERCEDES-BENZ — OE 0031596803
MERCEDES-BENZ — OE 0031597103
MERCEDES-BENZ — OE A0031596703
MERCEDES-BENZ — OE A0031596803
MERCEDES-BENZ — OE A0031597103
NISSAN — OE 2240110F15
NISSAN — OE 2240112E14
NISSAN — OE 2240112E15
NISSAN — OE 2240119V15
NISSAN — OE 2240120J05
NISSAN — OE 2240140V05
NISSAN — OE 22401Y9015
PROTON — OE 96037952
PROTON — OE 96070659
PROTON — OE MS851351
RENAULT — OE 7700856908
SAAB — OE 9116385
SKODA — OE 004081157
SKODA — OE 004081168
SKODA — OE 194917764
SKODA — OE 441040811666
Oceny klienta
Oponie klientów
5 /5.00
Najczęstsze połączenia z "świeca zapłonowa 0 242 229 659", które robią nasi klienci
  • Cewka zapłonowa
    Cewka zapłonowa STARK numer towaru: SKCO-0070091, 34,44 PLN, Oszczędzasz: 26% doświadczenie
    STARK | SKCO-0070091
    34,44 PLN -26% SCPT: 46,00 PLN Zaoszczędź: 26%
  • Zestaw części, przeglą...
    Zestaw części, przegląd okresowy VAICO numer towaru: V10-3153, 75,00 PLN, Oszczędzasz: 42% Rutynowa obsługa & fachowa wiedza
    VAICO | V10-3153
    75,00 PLN -42% SCPT: 129,03 PLN Zaoszczędź: 42%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy K2 numer towaru: O14D0001, 20,52 PLN, Oszczędzasz: 27% Zamiana
    K2 | O14D0001
    20,52 PLN -27% SCPT: 28,00 PLN (20,52 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 27%
  • Ochrona przed zamarzan...
    Ochrona przed zamarzaniem, czyszczenie okna VAICO numer towaru: V60-0123, 17,18 PLN, Oszczędzasz: 26% Cena producenta
    VAICO | V60-0123
    17,18 PLN -26% SCPT: 23,00 PLN (17,18 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy K2 numer towaru: O24B0001, 20,63 PLN, Oszczędzasz: 27% naprawa
    K2 | O24B0001
    20,63 PLN -27% SCPT: 28,00 PLN (20,63 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 27%
  • Ochrona przed zamarzan...
    Ochrona przed zamarzaniem, czyszczenie okna SHELL numer towaru: AS206, 21,78 PLN, Oszczędzasz: 28%
    SHELL | AS206
    21,78 PLN -28% SCPT: 30,00 PLN (10,89 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 28%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy K2 numer towaru: O34B0001, 24,73 PLN, Oszczędzasz: 26%
    K2 | O34B0001
    24,73 PLN -26% SCPT: 33,00 PLN (24,73 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy ORLEN numer towaru: QFS411B10, 25,25 PLN, Oszczędzasz: 26%
    ORLEN | QFS411B10
    25,25 PLN -26% SCPT: 34,00 PLN (25,25 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 26%
  • Olej silnikowy
    Olej silnikowy VATOIL numer towaru: 50158, 27,75 PLN, Oszczędzasz: 25%
    VATOIL | 50158
    27,75 PLN -25% SCPT: 37,00 PLN (27,75 PLN za 1 litr) Zaoszczędź: 25%
Polecamy Tobie także dane produkty:
BOSCH świeca zapłonowa dwie jednakowe żwiece zapłonowe na cylinder, Kontrolowanie odstępu między elektrodami, Rodzaj paliwa: CNG/LPG Super plus 0 242 229 659 nadaje się do Twojego samochodu w atrakcyjnej cenie